Способи оплати

Готівкова

Оплата готівкою при отриманні товару. Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, наш менеджер відправить Вам на електронну пошту рахунок-фактуру, Ви можете оплатити рахунок в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої компанії. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних бухгалтерських документів надається разом з товаром. При виборі безготівкового способу оплати доставка і отримання замовлення можливо після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Visa и MasterCard.

Оплата замовлення онлайн будь-якою картою Visa і MasterCard будь-якого банку. Доставка та отримання товару можливо після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку оплати товару, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, на ПІБ якого оформлений замовлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

    Переваги, які ми готові Вам надати:

   • Спеціальна цінова пропозиція, привабливі фінансові умови;

   • Додаткова програма мотивації партнерів;

   • Стабільний складський запас сейфів широкого модельного ряду (за всіма наявними в наявності брендам);

   • Професійну інформаційно-технічну підтримку, навчання персоналу;

   • Гарантійне і пост-гарантійне обслуговування;
 
   • Послуги з доставки і такелажні роботи;

   Наша компанія успішно працює на ринку з 2008 р. За минулі роки накопичено досвід з продажу якісних сейфів.

  За запитом ми можемо надати Вам прайс-листи на повний асортимент нашої продукції із зазначенням роздрібних, дилерських та рекомендованих цін. А так же повну інформацію для розміщення на ваших інтернет ресурсах, включаючи фотографії в хорошій якості, опис та технічну інформацію.

  Більш докладно з усім асортиментом нашої продукції можна ознайомитись на нашому сайті

  Більш докладно з усім асортиментом нашої продукції можна ознайомитись на нашому сайті.
Чи готові відповісти на будь-які додаткові питання.

Магазин по продажу "СЕЙФІВ"
Тел.: +380 (97) 658-10-02
E-mail: safe.ck.ua@gmail.com
www.safe.ck.ua